Неділя, 23.06.2024, 04:22
Великоновосілківський районний методичний кабінет Великоновосілківської районної ради Донецької області
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Сучасні заклади освіти Донеччини - 2014
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


    Увага!

     Міністерством освіти і науки України (наказ від 01.10.2014 № 1121) затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти.


До уваги громадськості!

    Український центр оцінювання якості совіти у розділі «Звіти ЗНО» розмістив "Офіційний звіт про проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році", "Результати зовнішнього незалежного оцінювання - 2014. Регіональні дані" та статистично-аналітичний звіт "Порівняння результатів вимірювання навчальних досягнень, отриманих шляхом стандартизованого рейтингового та суб'єктивного критеріального оцінювань, випускників навчальних закладів 2014року, нагороджених золотою (срібною) медаллю".


Увага!

На сайті УЦОЯО у розділі «Нормативні документи» розміщено наказ Міністерства освіти і науки України від 05 серпня 2014 року № 899 «Про скасування наказу Міністерства освіти і науки України від 25.07.2014 № 871». 

Відділ інформації та комунікації з громадськістю УЦОЯО

До уваги абітурієнтів!

З 04 липня 2014 року на інтернет-сайті дистанційної (в електронній формі) подачі заяв до вищих навчальних закладів за адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua відкрито реєстрацію вступників. Заяви, подані до вищих навчальних закладів дистанційно (в електронній формі), є рівноцінними паперовим заявам (поданим під час особистого відвідування вищого навчального закладу). Увага!

На сайті УЦОЯО у розділі «Нормативні документи» розміщено наказ Міністерства освіти і науки України від 26 травня 2014 року № 640 «Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Донецькій, Луганській областях». 

Відділ інформації та комунікації з громадськістю УЦОЯО

Шановні абітурієнти!

1. Календар проведення додаткової сесії на всій території України буде оприлюднений УЦОЯО сьогодні, 21 травня, після затвердження його наказом Міністерства освіти і науки України. У відповідності із ним вона має проходити з 1 по 15 липня.

2. Для проходження додаткової сесії на території Донецької та Луганської областей перереєстрація НЕ ПОТРІБНА.

3. Для участі в додатковій сесії на території інших областей України, починаючи із 21 травня до 15 червня можна буде пройти перереєстрацію на персональній сторінці абітурієнта. 


До уваги учасників зовнішнього незалежного оцінювання з Криму,
Донецької та Луганської областей! 

Повідомляємо, що перереєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання в інші регіони України триватиме до 15 червня 2014 року.Увага!

На сайті УЦОЯО у розділі «Нормативні документи» розміщено наказ Міністерства освіти і науки України від 21 травня 2014 року № 628 «Про внесення змін до пункту 13 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році». 

Відділ інформації та комунікації з громадськістю УЦОЯО


ПРО ЗМІНИ В ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ В ЛУГАНСЬКІЙ І ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Міністерство освіти і науки України та Український центр оцінювання якості освіти в основному завершили підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів, основна сесія якого розпочинається 3 червня.

Однак, враховуючи події, що відбуваються у Донецькій та Луганській областях, піклуючись, насамперед, про безпеку учасників зовнішнього оцінювання, гарантування конфіденційності тестових матеріалів, забезпечення рівності умов проходження ЗНО всіма його учасниками, ми вимушені прийняти рішення про перенесення термінів проведення зовнішнього оцінювання для абітурієнтів, які проживають на території Донецької та Луганської областей, на додаткову сесію, що відбудеться у першій половині липня 2014 року. Дати проведення тестувань під час додаткової сесії будуть оголошені Українським центром оцінювання якості освіти додатково.

Для абітурієнтів із Донецької та Луганської областей, які виявлять бажання пройти зовнішнє оцінювання під час додаткової сесії на території інших областей України, із 21 травня буде відкрита on-line перереєстрація на їхніх персональних сторінках. Детальну інформацію про зміни в порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання можна отримати за телефоном "гарячої лінії" УЦОЯО 044-503-37-93.

Міністерство освіти і науки України
Український центр оцінювання якості освіти

Відповіді директора Українського центру оцінювання якості освіти на актуальні питання щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання для абітурієнтів з Донецької та Луганської областей 

«Чи не будуть навмисно занижувати результати ЗНО абітурієнтів із вказаних областей з метою обмеження вступу до ВНЗ на місця держзамовлення?»

У додатковій сесії будуть брати участь абітурієнти із усіх областей України. Тому вести мову про якесь упереджене ставлення до луганчан чи донеччан немає жодних підстав. УЦОЯО за всі роки існування ЗНО ніколи не вдавався до спроб "заниження" чи "підвищення результатів" для будь-кого і з будь-яких причин. Більше того, на практиці це зробити неможливо. Тому дане питання відношу до категорії провокаційних.
 

«Коли будуть оголошені результати додаткової сесії ЗНО?»

Результати додаткової сесії абітурієнти отримуватимуть на своїх персональних сторінках після завершення тестування з кожного предмета. Через порівняно невелику кількість учасників додаткової сесії (ми очікуємо, що їх буде не більше 60 тис. осіб), вони будуть відомі через 2-3 дні (для тестів, у яких відсутні письмові завдання), у тестах із письмовими завданнями  через 5-6 днів.
 

«Чи буде продовжено строк подання документів цих абітурієнтів до ВНЗ?»

Результати додаткової сесії з усіх предметів будуть відомі не менш як за 10-12 днів до завершення прийому документів у вищих навчальних закладах. Досвід попередніх років свідчить, що цього часу достатньо для успішного подання документів.

 

«Чи буде відтерміновано оголошення списків рекомендованих до зарахування на місця держзамовлення, яке повинне відбутися 1 серпня 2014 року?»

Відповідь на це питання має надати Міністерство освіти і науки України. Але ми не вбачаємо потреби у зміні визначеного порядку.До уваги учасників зовнішнього незалежного оцінювання! 

На інформаційних сторінках абітурієнтів поетапно розміщуються запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.Про громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання

В Українському центрі оцінювання якості освіти розпочато реєстрацію громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році.

Особливості реєстрації громадських організацій, батьківських комітетів, піклувальних рад навчальних закладів та засобів масової інформації розміщено на сайті УЦОЯО в розділі «Громадське спостереження».

Відділ інформації та комунікації з громадськістю УЦОЯО
 

Увага!

На сайті УЦОЯО у розділі «Підготовка до ЗНО» розміщено посібник для теоретичної та практичної підготовки екзаменаторів з англійської мови.

Відділ змісту суспільно-гуманітарних предметів УЦОЯО
 

Про організацію зовнішнього незалежного оцінювання на територіях, 
де проводиться антитерористична операція

Деякі ЗМІ та офіційні особи почали поширювати заяви, що на територіях, де здійснюється АТО, зовнішнє незалежне оцінювання проводитися не буде.

У зв’язку із цим повідомляємо наступне. Чинними нормативними документами передбачено, що вступ до вищих навчальних закладів України здійснюється за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, а відповідальність за його проведення покладається на Український та регіональні центри оцінювання якості освіти. Ні УЦОЯО, ні Донецький регіональний центр станом на 8 травня 2014 року  не робили заяв про неможливість проведення зовнішнього незалежного оцінювання на територіях, де здійснюється АТО.

Натомість, у тісній співпраці з місцевими органами управління освітою, ми наполегливо працюємо над різними варіантами організації тестування для абітурієнтів, які проживають на вказаних територіях, для того, щоб їм було створено належні умови для проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідний варіант проведення зовнішнього незалежного оцінювання буде запропоновано залежно від розвитку ситуації.

На сьогодні підстав для ініціювання рішення щодо відміни зовнішнього незалежного оцінювання для абітурієнтів, які проживають на територіях, де проводиться АТО, не вбачаємо.

                                                                                                                           

 Український центр оцінювання якості освіти
                                                   Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти 

Щодо проходження зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтами 
Донецької та Луганської областей

До Українського центру оцінювання якості освіти надходять звернення від абітурієнтів Донецької та Луганської областей щодо можливості проходження зовнішнього незалежного оцінювання на території інших областей України у зв’язку із зміною місця проживання.

Для отримання детальних роз’яснень рекомендуємо звертатися до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає скласти тести. 

Із переліком регіональних центрів та територіями обслуговування можна ознайомитися тут.


Про зміну дат проведення зовнішнього незалежного оцінювання з окремих предметів

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про внесення змін до пункту 8 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до навчальних закладів України в 2014 році», змінено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії та біології. Тестування з всесвітньої історії відбудеться 16 червня, біології – 25 червня 2014 року. Дату складання абітурієнтами тесту з біології змінено на більш пізню з метою оптимізації графіка проведення зовнішнього незалежного оцінювання у зв’язку з призупиненням друку тестових зошитів з 20 березня до 14 квітня.


Календар ЗНО – 2014

03.01-05.03

Реєстрація

3 червня

Іноземні мови

5,6 червня

Українська мова та література

10 червня

Російська мова

12 червня

Математика

14 червня

Географія

16 червня

Всесвітня історія

18 червня

Фізика

20 червня

Історія України

23 червня

Хімія

25 червня

Біологія

27 червня

Світова література

19.06-08.07

Оголошення результатів

4-11 липня

Додаткова сесія

 

 

 

 

РЕЄСТРАНЦІЯ НА ЗНО-2014
 
Розпочато реєстрацію на ЗНО 2014 року
До уваги майбутніх абітурієнтів!
3 січня 2014 року розпочалась реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Абітурієнти мають можливість подати реєстраційні документи
до 5 березня.
З детальною інформацією про порядок подання документів, необхідних для здійснення реєстрації, можна ознайомитися у розділах «Реєстрація» сайтів
УЦОЯО testportal.gov.ua та ДРЦОЯО test.dn.ua .
Форма входу
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Друзі сайту
Велионовосілківський районний методичний кабінет
Великоновосілківської районної ради Донецької області © 2024